Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

2002 Yılının Ocak ayında, ülkemizdeki krize rağmen ekibine güvenerek kurulan ve yoluna güvenle devam eden firmamız kuruluşunun ikinci gününde ülkemizin sayılı sanayi kuruluşlarından PİRELLİ'de işe başlamış ve yine aynı şekilde kuruluşunun 10. Gününden itibaren SABANCI topluluğunun amiral gemisi olan BRİSA fabrikasına teklif vermeye ve taahhüt işlerine başlamıştır. Daha sonra TÜPRAŞ, KORDSA, GOODYEAR, POAŞ, ÇELİK HALAT, SAKOSA, ENERJİSA, İGSAŞ, GÜBRETAŞ, TEZCAN GALVANİZ, HP PELZER PİMSA , HAYAT KİMYA, KALİBRE BORU,KOLSAN, UZER MAKİNA, MİKROSAN, FORD OTOSAN, KASTAMONU ENTEGRE gibi fabrikalarda projeler alarak yoluna devam etmiştir. ALTINAY ROBOT TEKNOLOJİERİ ile partner olarak çalışarak otomotiv sektöründe de kendini göstermiştir. (RENO, TOFAŞ, TOYOTA, FORD OTOSAN.)

PNP Enerji, kuruluşundan itibaren sektörüne farklı bir bakış açısı getiren, müşteri odaklı çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla endüstriyel kuruluşlara elektrik, otomasyon, makine montajı ve malzeme satış konularında destek veren bir taahhüt mühendislik firmasıdır.
PNP kurumsal imajı, bilgili, tecrübeli teknik kadrosu ve güçlü yapısıyla, sektöründe çözüm ortağı olan, gerçekleştirdiği projelerde kalitesini sürekli arttıran, teknolojik gelişmeleri çalışmalarına yansıtan,
yenilikçi yapısıyla güvenilirliğini herkese kanıtlayan bir firma konumuna gelmiştir.

İlkemiz, taahhüt ettiğimiz işi zamanında bitirmek, Başarımız müşteri ilişkilerindeki samimiyetimiz,
Gücümüz referanslarımızdır.

Saygılarımızla;