Makina

Anasayfa / Makina

Makina

Genel olarak bakıldığında elektrik,otomasyon ve mekanik üçgeni, anahtar teslim projelerden başlayarak, yeni alınan bir ekipmanın sisteme adaptasyonuna kadar bir bütünlük içinde çalışma gerektirmektedir. Bu amaçla PNP Elektrik, özellikle taahhüt grubunun yaptığı islerde müşterilerine komple çözümler sunarak, farklı tesis konularında, makineler ve yardımcı ekipmanlarının, yurtiçi ve yurtdışına yönelik, imalat, de montaj, montaj, bakım-onarım, yedek parça temini sağlamaktadır.

 

Tek çatı altında sunulan bütün bu hizmetlerin birbirini tamamlayan parçalar olması müşteri isteklerinin doğru ve zamanında karşılanmasında etkili rol oynamaktadır. Mekanik bölümü bilgili ve tecrübeli kadrosuyla eski teknoloji ile faaliyet gösteren tesisler, yeni teknolojiler ve araştırma geliştirme faaliyetlerimizle en verimli hale getirilmektedir. Sonuç olarak da minimum maliyet, maksimum üretim temin edilmektedir.

 

PNP Elektrik; BURSA RENAULT fabrikasında KALE ALTINAY ile 4 projede birlikte çalışarak robot hattı kurdu, aynı firmayla ADAPAZARI TOYOTA'DA kaynaktan, boyahaneye,boyahaneden montaj hattına araç tasıma bandının mekanik islerini gerçekleştirdi.